Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Fetaş Grubu, 1964 yılında kurulmuştur.
Hakkımızda Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Fetaş, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Birçok sektöre hizmet veren Fetaş ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmekte olup, çalışanları ve müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Fetaş Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’de bütün dünyada markalarını temsil etmektedir.

Fetaş Grubu’nun yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Fetaş, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Fetaş Grubu, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Fetaş Grubu standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Bünyesine kattığı biri Dudullu - İmes’te diğeri Tuzla - İTOSB’da olan Kumlama ve Vibrasyon Yüzey işlem merkezi ile de müşterilerine ürün tedariği sağlamanın yanı sıra fason uygulama hizmeti de sunmaktadır.
VİZYON VİZYON

Ulusal ve uluslararası alanda müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın memnuniyetini sürekli geliştirerek, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonelyönetim anlayışıyla çeşitlendirmek ve Türk Metal sektöründe Pazar payını büyüterek, alanında sektör liderliğini devam ettirmek.

MİSYON

Bulunduğu sektörün küresel dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü konumunu ve güvenilir kurum kimliğini korumak, müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini en fazla ürün çeşidiyle, çevreye saygılı, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak karşılamaktır.