Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Fetaş, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Bir çok sektöre hizmet veren Fetaş ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmekte olup, çalışanları ve müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Fetaş Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’de bütün dünyada markalarını temsil etmektedir.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ
KUMLAMA SARF MALZEMELERİ
KUMLAMA SARF MALZEMELERİ
Metal, ahşap ve plastik yüzeyler için yapılmakta olan kumlama işlemleri esnasında pek çok farklı yapıda kumlama sarf malzemesi kullanılmaktadır.

KUMLAMA MAKİNALARI
KUMLAMA MAKİNALARI
Kumlama, sarf malzemeyi parça yüzeyine direkt olarak 170 m/s’ye kadar çıkan hızlarda püskürten bir teknolojidir.

VİBRASYON SARF MALZEMELERİ VE MAKİNALARI
VİBRASYON SARF MALZEMELERİ VE MAKİNALARI
En iyi sonuçlara ulaşabilmek için doğru yüzey işlem makinesi ile beraber doğru aşındırma ve parlatma malzemesi seçimi çok önemlidir.

KUMLAMA AKSESUAR VE YEDEK PARÇALARI
KUMLAMA AKSESUAR VE YEDEK PARÇALARI
Kumlama yapılan alanda yardımcı olacak, ihtiyacınız olan tüm aksesuar ve yedek parçalar.

SHOT PEENING MALZEMELERİ
SHOT PEENING MALZEMELERİ
Shot Peening ( Bilyalı dövme) bir bileşenin yüzeyine basınç kalıntı gerilimi veren mekanik özelliklerin değiştirilmesiyle sonuçlanan soğuk iş işlemidir.

SİLİSYUM KARBÜR
SİLİSYUM KARBÜR
Aşındırıcı olarak, taşlama taşlarında ve diğer bir çok aşındırıcı uygulamalarda kullanılmaktadır.